Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує абітурієнтам освітню програму «Підприємництво та бізнес-технології» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».

Освітня програма спрямована на тих, хто хоче бути фінансово спроможним та водночас незалежним, жити за власним графіком та не підкорятись начальникам. Адже власний бізнес – це справжня свобода, це вибір у прийнятті рішень.

Підприємці – допитливі, драйвові, вмотивовані люди, які люблять та вміють вчитися. Адже на одному тільки азарті побудувати успішний бізнес не вдасться. Для цього необхідно відточувати свої навички та отримувати нові знання, аби реалізувати весь потенціал.

Чому саме «Підприємництво та бізнес-технології?»:

• ви власноруч забезпечуєте себе місцем роботи;
  • самостійно обираєте сферу діяльності;
  • самі визначаєте темпи та межі кар’єрного зростання;
  • ваша робота буде цікавою, та позбавленою рутини;
  • розвиваючись професійно, ви водночас будете зростати і як особистість.

Навчання за освітньою програмою «Підприємництво та бізнес-технології» дає широкі знання, що допоможуть в майбутньому відкрити власну справу, але не виключає можливості працювати в якості найманих працівників. Ви можете стати керівниками, заступниками керівників чи менеджерами підприємств різних сфер діяльності, займати керівні посади в торгівлі, бути фахівцями з електронної комерції, аналітиками товарних ринків. При бажанні ви зможете працювати державними службовцями в органах влади та органах місцевого самоврядування, в компетенції яких вирішення питань, що стосуються розвитку підприємництва і торгівлі.

Важливо розуміти: ми не дамо вам прямої відповіді, як правильно заробляти гроші та керувати ризиками, але навчимо ставити правильні питання та знаходити відповіді на них. У вас з’явиться значно більше розуміння, якими мають бути кроки для вирішення бізнес-задач.

☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ: м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75