13 жовтня 2016 року для студентів 31 МК групи було організовано День практичної підготовки з метою підвищення якості підготовки студентів та надання їм практичного досвіду сільськогосподарського виробництва, в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва у співпраці з ТДАТУ.

Студенти відвідали виробництво грибів глив у ФОП “Севастянович” у с. Садове Мелітопольського району. Для студентів екскурсія виявилась дуже цікавою та захоплюючою. Майбутніх маркетологів зустріла менеджер підприємства, яка розповіла про особливості виготовлення та підготовки посівного матеріалу для грибів.  Студенти дізнались, що  цей процес займає приблизно 3 дні. Матеріали підготовлюються у спеціалізованих камерах, які змайстрував сам власник підприємства.

Найцікавішою частиною екскурсії було місце вирощування грибів. Це велике приміщення, у якому розміщенні у ряди мішки з сировиною та різними отворами, що підвішені до стелі. Саме з цих отворів ростуть гливи. Конструкція будівлі дозволяє у будь-який момент провітрити приміщення природним шляхом, що зменшує собівартість продукції.

Також, підприємство співпрацює з лабораторією ТДАТУ. Таким чином контролюється якість грибів.

Студенти висловлюють подяку Українсько-канадському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, організаторам поїздки та екскурсоводам за надану можливість відвідати передові українські підприємства  та отримати корисну інформацію.

Директор ІПОД Подшивалов Г.В.