Врожайним на призові місця став 2019 рік для викладачів ВСП «Василівський коледж ТДАТУ». Серед 11-ти робіт, представлених на конкурс, чотири посіли призові місця! Конкурс професійної майстерності педагогічних працівників технікумів та коледжів «Педагогічний ОСКАР» проводиться щорічно на виконання Меморандуму про співпрацю ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та Національної академії педагогічних наук України.

Основна мета проведення конкурсу – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення та поширення сучасних інноваційних освітніх технологій та педагогічних практик. На заключний етап конкурсу представлено 1536 творчих робіт у 8 номінаціях із 102 закладів вищої освіти.

Номінація: Сучасні засоби унаочнення. Робочі зошити для практичних, лабораторних занять:
І місце – Тирон Володимир Октавянович, викладач ВСП “Василівський коледж Таврійського ДАТУ”. Зарубіжна література. Робочий зошит з дисципліни (30 балів). Контроль знань.
ІІІ місце – Опанасенко Юлія Валеріївна, викладач дисципліни Цікава економічна теорія. Філворди, анаграми, кросворди. Методична розробка (30 балів).

Номінація: Інноваційна діяльність методичного (педагогічного) кабінету та предметної (циклової) комісії, викладача.Навчально-методичний комплекс з дисципліни:
ІІІ місце – Кривенька Ольга Петрівна, Усачова Алла Андріївна, викладачі дисципліни Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин, (30 балів).Комплекс навчально-методичного забезпечення з навчальної практики.

Номінація: Сучасний навчально-методичний посібник. Професійна підготовка:
ІІІ місце – Ковальчук Тетяна Олександрівна, Ковальчук Борис Володимирович, викладачі – Клінічна діагностика хвороби тварин Навчально-методичний посібник (30 балів).

Решта сім робіт також високо оцінені конкурсною комісією і занесені до каталогу кращих робіт.
Так тримати!

За матеріалами сайту ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»