IMG_1890Зазвичай, листопад асоціюється з прохолодним осіннім вітром та опалим листям, проте цього разу останній місяць осені у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, також став відправною точкою для наукових досягнень студентів і магістрантів. Зокрема, на VII Всеукраїнській науково-технічній конференції, були представлені наукові розробки студентів та учнів Малої академії наук України, а також відбувся І тур Всеукраїнської предметної олімпіади.

Студенти 11 СЕЕ групи факультету ЕКТ (куратор доц. Гулевський В.Б.) не залишили ці заходи без уваги. У предметних олімпіадах на кафедрах електротехнологій і теплових процесів; вищої математики і фізики; електроенергетики та автоматизації та електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова вони показали гідний результат та обізнаність у вивченні дисциплін.

Так Чайковський Тимофій зайняв 1 місце  у олімпіаді з дисципліни «Електротехнічні матеріали» і 3 місце у олімпіадах з фізики та математики й теоретичних основ електротехніки.

Шквиря Володимир – 2 місце у олімпіаді з дисципліни «Електротехнічні матеріали» і 3 місце з фізики та математики.

Друге місце у олімпіаді з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» зайняв Чужук Олександр  і розділив 3 місце з Іскровим Денисом з дисципліни «Електротехнічні матеріали».

У олімпіаді з дисципліни «Електричне освітлення та опромінення» в якій прийняли участь всі студенти групи, згідно отриманих результатів, Олександр Бурак зайняв друге місце зробивши 29 завдань правильно, а Ведута Микола та Глазирін Іван розділили третє місце з 28 правильними відповідями.

Крім цього, на кафедрі вищої математики і фізики у науково-технічній конференції взяли участь Удовиченко Костянтин та Тригуб Максим, де представили до уваги присутніх свою розробку – іоністор (супер -конденсатор), який виготовили з підручних матеріалів: алюмінію, активованого вугілля та розчину солі з водою.

Ось таким «науковим» видався цьогорічний листопад. Студенти змагалися один з одним, вирішували складні завдання, та демонстрували результати свої наукових експериментів! Наука вдосконалює навколишній світ!

За матеріалами: студент 11 СЕЕ Удовиченко К., прес-служба ТДАТУ