60709894_2385631718338289_5343915296002408448_o22 травня на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбулася перша сесія Молодіжного парламенту Мелітополя. На засіданні було обрано голову МПМ та розглянуто пріоритетні плани роботи молоді на рік.

Розпочалась сесія з національного гімну України, після якого сорока трьох молодих парламентарів привітав та побажав робочої наснаги ректор ТДАТУ В.М. Кюрчев.

– Сьогодні видатна подія в житті нашого міста. Цей день увійде в історію Мелітополя, як день створення молодіжного парламенту, куди обрані найкращі, найактивніші молоді люди нашого міста. Тільки справжні, хороші справи можуть підняти авторитет кожного з вас і молодіжного парламенту міста Мелітополь в цілому, – наголосив Володимир Миколайович.

Першим питанням  в порядку денному значилося обрання  лічильної  комісії  та голови парламенту. На посаду голови було запропоновано чотири кандидатури. Найбільшу кількість голосів одержала Альона Саржан, яка відтепер буде керувати робочим процесом молодіжного парламенту. Новообрана голова пообіцяла реалізувати ідеї та плани парламенту через об’єднання сил молоді, міських ресурсів, представників бізнесу та ЗМІ, аби змінити місто на краще. Альона Саржан зазначила, що   найближчим  часом планує реалізувати створення Центру навчання молодих політичних кадрів, організації підтримки малого та середнього бізнесу, а також волонтерського руху, шляхом відкриття школи волонтерів.

Заступниками голови МПМ були обрані Анастасія Романова та Андрій Веселов. Секретарем Молодіжного парламенту Мелітополя стала Катерина Деркач.

Головою комітету з питань урбаністики та екології обрали Владислава Гадомського. Головою комітету з питань економіки, розвитку молодіжного підприємництва та працевлаштування молоді став Андрій Веселов. Головою комітету з питань освіти, неформальної освіти, залученості молоді, розвитку учнівського та студентського самоврядування було обрано Наталію Василенко. Головою комітету з питань культури, спорту та туризму став Микита Семенов. А головою комітету з питань SMART інновацій, IT напрямків та питань просвітницької діяльності обрали Юлію Долгополову.

Попереду парламентарів чекає два роки насиченої та плідної роботи.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»