M-001 (1)Всесвітній день науки задля миру та розвитку 10 листопада у ТДАТУ відзначили проведенням Першого Таврійського форуму для талановитої учнівської молоді «M-elite—2018».

Метою заходу було обговорення широкого кола актуальних питань та залучення молоді до процесу визначення перспективних напрямів розвитку регіону.

Ректор ТДАТУ В.М. Кюрчев привітав молодь з відкриттям Форуму та закликам учасників бути активними та небайдужими до розвитку регіону, висловлювати власні думки, побажання та бачення вирішення сучасних проблем. Він закликав молодь сприяти розвитку Мелітополя та створювати молодіжні ініциативи в місті.

Проректор О.П. Ломейко висловив побажання щодо поглиблення ефективної співпраці з роботодавцями з метою отримання інформації щодо потреб на ринку праці необхідних знань та компетенцій майбутніх фахівців. Керівник Агенції розвитку Мелітополя І.Крахмалов розповів учасникам Форуму про можливості, які має молодь міста та які надає молоді Агенція, та закликав молодь, висловлюючи власне бачення перспектив, долучатись до розвитку рідного міста.

Після відкриття Форуму та пленарного засідання учасники працювали у секціях та обговорювали такі питання:

1. Стиль життя та потреби молоді;
  2. Погляд молоді на розвиток держави;
  3. Підприємництво та молодіжні ініціативи;
  4. Економічна освіта молоді: проблеми та перспективи;
  5. Погляд молоді на формування туристичного іміджу держави.

У перерві учасників очікувала смачні кава та ласощі, вони також взяли участь у корисних майстер-класах «Один день Президента» та «Народження новорічної іграшки». Усі створені учасниками вироби будуть спрямовані на доброчинність. Наприкінці Форуму усі учасники отримали сертифікати та пам’ятні подарунки від спонсорів заходу. П’ять найкращих доповідачів були нагороджені Дипломами.

Захід підтримали соціальноактивні підприємства та підприємці міста. Спонсорами виступили: Агенція розвитку Мелітополя, мережа магазинів «Дім меблів», ТМ «Хлібодар», ТМ «Аква-Стар», кав’ярня «Зайцев+», рекламна агенція «РБ-принт», розважальний боулінг-клуб «Шторм», Центр громадських ініціатив «Таврія», кінотеатр «Перемога».

Учасники та гості Таврійського молодіжного форуму «M-elite—2018» відзначили, що важливість заходу полягає перш за все у живому спілкуванні, обговоренні актуальних питань, можливості висловлювати власні думки та пропозиції. Учасники висловили подяку організаторам за можливість взяти участь у Форумі та підтримали ініціативу проводити даний захід традиційно щороку у День науки.

Кафедра публічного управління, адміністрування та права