117Другий рік поспіль кафедра іноземних мов організує та проводить вікторину англійською мовою «Do you know TSATU?» для першокурсників – перевіряються знання історії і сучасності улюбленого ВНЗ, його символіки, видатних особистостей нашого університету та розташування важливих об’єктів.

Цього року, 12 листопада, за умовами вікторини студенти мали відповідати на запитання за трьома рівнями складності, а за правильну відповідь отримували паперову емблему ТДАТУ. Учасники, які вибороли більшу кількість емблем переходили на наступний рівень, а їх одногрупники мали шанс відповідати на питання і віддавати свій виборений герб будь-якому пів-фіналісту, а потім і фіналісту вікторини, таким чином підтримуючи лідерів гри.

Для викладачів-організаторів вікторини (Зайцевої Наталії Володимирівни та Кривонос Ірини Анатоліївни) найбільш приємним було впевнитися, що першокурсники спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» за час навчання в університеті, добре знають повні імена та наукові ступені ректора університету, деканів факультету, своїх викладачів англійської мови, а також імена видатних випускників ТДАТУ. З іншого боку, бурхливі обговорення серед студентів викликали деякі питання стосовно повної назви ТДАТУ англійською мовою, адреси та індексу, кількості місць у студентському клубі та назв англійською мовою усіх освітніх ступенів, які студенти мають можливість отримати в нашому університеті.

Фіналістами та найкращими знавцями ТДАТУ з найбільшою кількістю правильних відповідей стали студенти групи 11 ТР, Овесков Олександр та Шибаєва Олександра, які були нагороджені спеціальними подарунками – чашками із символікою ТДАТУ на удачу, – та оплесками всіх присутніх.

Колектив кафедри вітає переможців, дякує усім учасникам за активність, спонтанність  та жвавість у грі і запрошує до участі у наступних заходах та проектах кафедри іноземних мов!

Ст. викладач кафедри іноземних мов,

І.А. Кривонос