1 грудня 2021 року на кафедрі вищої математики і фізики відбулося урочисте нагородження переможців предметних олімпіад із фізики і математики.

Предметна олімпіада із фізики відбулася 23 листопада. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь студенти І-ІІІ курсів факультету енергетики та комп’ютерних технологій і механіко-технологічного факультету.

Завдання складались з п’яти задач різної складності, кожна з яких була попередньо оцінена максимальною кількістю – 20 балів.
По завершенню олімпіади члени журі, у складі доктора педагогічних наук, професора Наталі Сосницької та кандидата технічних наук Альони Дяденчук, підбили підсумки. За результатами перевірки робіт ІІІ місце посів студент 11ЕЕЕ групи Олександр Джемела, ІІ місце – студент 11ПМ групи Ростислав Малиновський і очолив список переможців, посівши І місце, студент 31ЕЕЕ групи Артем Бурлаков.

Не змінюючи традиції, призерів олімпіади привітали та нагородили грамотами ректора – виконуючий обов’язки ректора Олександр Ломейко та завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька.

Колектив кафедри вищої математики і фізики приєднується до привітань та бажає нових творчих злетів всім учасникам олімпіади.

Альона Дяденчук,
старший викладач кафедри вищої математики і фізики