Без названия (1)Сучасні тенденції розвитку тваринництва спричинили потребу впровадження системи раціональних принципів виробництва продукції тваринництва, появу його нових функціональних особливостей, які полягають в тім, що комплекти машин та обладнання формують відповідно до технологій утримання тварин, виробництва й зберігання кормів, включаючи засоби механізації транспортних і допоміжних робіт, а також засоби автоматизованого контролю та керування технологічними процесами.

Дисципліна «Машиновикористання техніки в тваринництві» є однією з профілюючих, які забезпечують формування комплексу необхідних знань та умінь в процесі підготовки фахівців зі спеціальності 208 «Агроінженерія» в аграрних закладах вищої освіти.

Для того, щоб визначити ступінь оволодіння необхідними знаннями та навичками магістрами першого року навчання механіко-технологічного факультету ТДАТУ, було проведено олімпіаду на тему «Сучасне тваринництво – таке цікаве і захоплююче». Згідно затвердженого плану на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» олімпіада була проведена доцентом Наталією Болтянською. В олімпіаді взяли участь 17 здобувачів вищої освіти.

Вона проводилась у три етапи в режимі онлайн із застосуванням платформи ZOOM. На олімпіаду були запрошені куратор 13 МБАІ групи д.т.н. Олександр Караєв О.Г та заступник декана МТФ к.т.н. В’ячеслав Мітін. Загальна кількість балів, набраних кожним учасником олімпіади, визначалась додаванням усіх балів отриманих за кожен етап.

Переможцями олімпіади стали студенти, які набрали максимальну кількість балів.

За успішну участь у олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу:

І-е місце поділили магістри 13 МБАІ групи Євген Роїк та Андрій Скворцов і отримали по 15 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни.

ІІІ-е місце зайняв магістр 13 МБАІ групи Денис Литвиненко і отримав 10 балів до загального рейтингу.

За участь в олімпіаді учасники одержують по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни.

За матеріалами сайту кафедри ТСС АПК