Профорієнтаційна робота є важливою частиною освітнього процесу ТДАТУ допомагаючи майбутнім абітурієнтам обирати свою професію, а також успішно ставати частиною університетської родини. Таку роботу на початку нового навчального року провели кафедра маркетингу та кафедра електротехнології і теплових процесів.

11 вересня  доценти кафедр маркетингу (факультет економіки та бізнесу) к.е.н. Нехай Вікторія Василівна та доцент кафедри електротехнології  і теплові процеси (факультет енергетики і комп’ютерних технологій) к.т.н Гулевський Вадим Борисович провели профорієнтаційну роботу на  батьківських зборах у випускних 11А та 11Б класах ЗОШ №25 м. Мелітополя.

Присутнім на зборах батькам була надана інформація про університет, факультети та спеціальності. Також, викладачі зазначили про регулярне проведення всеукраїнських олімпіад і про проходження стажування за кордоном у період навчання у ТДАТУ, що може стати гарним стартом для подальшої успішної професійної діяльності студента.

Крім цього, випускників запросили навчатися на курсах підготовчого відділення для успішної здачі ЗНО.

За матеріалами: доценти кафдер к.е.н., доцент В.В. Нехай, к.т.н., доцент В.Б. Гулевський