6 листопада викладачами  кафедри «Облік і оподаткування» було проведено профорієнтаційні  заходи у загальноосвітній школі м. Мелітополя  № 6 з учнями 10 та 11 класів. Під час виховної години відбулось анкетування учнів 11 класу, зроблено обмін контактами з керівництвом школи та роздано інформаційні буклети про спеціальності ТДАТУ та підготовчі курси університету. Крім цього, викладачі ТДАТУ розповіли про профорієнтаційні заходи, які передбачені  в ТДАТУ, а також запросили учнівську молодь до участі  у Першому Таврійському молодіжному форумі «Melite 2018», який відбудеться 10 листопада 2018 року на базі університету.

Одним із яскравих профорієнтаційних заходів, куди запрошували учнівську молодь став захід в рамках проекту «Школа Успіху. Мелітополь 2018» на території ТДАТУ. Перш за все це дійство було організоване для школярів Мелітопольських шкіл під егідою факультету «Економіки та Бізнесу».

Школярам розповідали про історію університету, видатних випускників, студентське життя та напрями підготовки майбутніх фахівців. Також були представлені можливості закордонних практик. У виступах приймали участь: Циновська Тетяна Томашівна – начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки з презентацією «ТДАТУ – Лідер Вищої освіти», Бороздіна Альона Сергіївна – представник відділу міжнародних зв’язків та випускниця ТДАТУ з презентацією «Увесь світ навколо тебе», Ортіна Ганна Володимирівна – завідуюча кафедрою «Публічне управління, адміністрування та право», доктор наук з державного управління, з презентацією «Участь Молоді». Ломейко Олександр Петрович – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент звернувся до школярів з вітальним словом. Студентський актив факультету «Економіки та Бізнесу» – Грєджев Іван, Стоєва Вікторія з презентацією та відеороликом «Студентське життя» долучив школярів до студентських реалій. А Подопригора Анастасія зацікавила майбутніх абітурієнтів презентацією на тему «Стажування в Німеччині з програмою DBV».

На завершення школярам була проведена невеличка екскурсія територією університету по закінченню якої їх частували смачним обідом у їдальні ТДАТУ.

Подібні заходи факультетів університету допомагають майбутнім абітурієнтам не лише краще зорієнтуватися після закінчення школи у виборі професії, а й підіймають престиж ТДАТУ серед освітніх закладів Запорізького регіону.

Факультет економіки та бізнесу, пре-служба ТДАТУ

У