Шановні студенти, викладачі та співробітники ТДАТУ, користуючись нагодою, дозвольте привітати вас із Днем знань та початком нового навчального року!

1 вересня – символічне свято для всіх, хто має відношення до сфери освіти та тих, хто невпинно здобуває нові знання, це початок нового етапу в плідній роботі викладачів, осягнення студентами законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів!

У цей день хочу привітати першокурсників! Ваш вибір ТДАТУ дозволить вам не лише отримати знання та практичні навички, які допоможуть вам на життєвому шляху, а й сформує вас як розбудовників кращого майбутнього України! Бажаю вам здійснення найзаповітніших мрій, самореалізації та незабутніх студентських років!

Бажаю всім, хто продовжує навчання в нашому університеті, досягти професійного успіху і гідно представляти свою альма-матер! Наші студенти та випускники вже протягом багатьох десятиліть славлять рідний університет і є висококваліфікованими фахівцями у аграрному секторі економіки!

Це свято знаменує нові здобутки і важливі дослідження для наших викладачів та науковців! Діліться своїми знаннями та досвідом з молодим поколінням з ще більшим натхненням, відкривайте нові горизонти, будьте мудрими і наполегливими!

Зі святом всіх нас! Нехай цей день стане Днем великих надій, нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань!!!

Запрошую усіх студентів, батьків та гостей на урочисте святкування Дня знань та посвяту першокурсників, що відбудеться2 вересня о 9 годині на площі перед головним корпусом Таврійського державного агротехнологічного університету.

Ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор,

член-кореспондент НААН України

Кюрчев Володимир Миколайович156005c5baf40ff51a327f1c34f2975b1472709802