Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, окрім навчання, продовжують славити рідний заклад вищої освіти на змаганнях та чемпіонатах різного рівня.

Як ми вже повідомляли, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій В’ячеслав Копоть (22 СЕЕ) у складі збірної команди Запорізької області взяв участь у Чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Леоніда Дуная. Змагання відбулись з 19 по 21 січня у Харкові.

В’ячеслав дійшов до фіналу вагової категорії до 79 кг де завоював «срібло» та увійшов до складу збірної команди України. Він буде разом з іншими найкращими борцями країни проходити декілька навчально-тренувальних зборів для підготовки до Чемпіонату Європи, який відбудеться з 19 по 25 квітня у Польщі.

Символічно, що саме у День студента, 25 січня, В’ячеслава Копотя, тренера Алтая Абдулаєва та зав. кафедри фізичного виховання і спорту Валерія Газаєва з перемогою привітав ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев. Він вручив пам’ятні подарунки та грошові премії. Посильну допомогу в участі у змаганнях надав профспілковий комітет під керівництвом Миколи Андрущенка.

Володимир Миколайович побажав В’ячеславу нових досягнень та перемог не лише у спорті а й у житті.

Редакційно-видавничий відділ