Днями Валерію Газаєву, завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, присвоєно почесні звання: Заслужений майстер спорту України та Заслужений тренер України з богатирського багатоборства.

Валерій Газаєв не лише гордість Таврійського ДАТУ, а й Мелітополя і України. Він багато разів виборював перемогу на змаганнях Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України і окупації Мелітополя, Валерій Надарович очолив штаб волонтерства, який і зараз надає допомогу містянам, що проживають в окупації та кожного дня чекають на визволення рідного міста від загарбників.

Від себе особисто та від усього колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вітаю Валерія з присвоєнням почесних звань.

Бажаю не зупинятися на досягнутому та й надалі прославляти Університет та рідне місто на весь світ, кожного разу показувати, що Мелітополь – це Україна, а українці – нескорена нація героїв!

Сергій Кюрчев – ректор ТДАТУ