Донор – це звучить благородно і почесно. Донорство крові – це добровільне надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим, що цього потребують. Завдяки здачі крові відбувається активізація системи кровотворення. Тобто процедура здачі крові корисна, як для самого донора, так і для того хто отримає цю кров.

На базі університету існує студентський  фонд крові. Студентське профбюро під активним керівництвом голови – Бончужної Єлизавети, двічі на рік  влаштовує соціальну акцію «Стань донором – врятуй життя!».

В цьому році 10 та 11 жовтня кожен бажаючий, за умов дотримання дієти, мав змогу здати кров, та врятувати життя хворій людині.  Адже одна донація крові рятує три людських життя!

Звичайно велика добра справа не могла залишитися без уваги! Всі добровольці отримали винагороду у вигляді двох вихідних, фруктів та грошової винагороди, а також подарунковий сертифікат у провідні заклади Мелітополя. Творіть дива самі!

Голова студентського радіо Волкова Ілона