8 травня студенти 31ов групи спеціальності «Менеджмент»  Оріхівського коледжу ТДАТУ з завідувачем навчально-виробничої  практики  Прищенко Костянтином Васильовичем провели урок на виробництві (дисципліна «Техніка та устаткування») на  базі  ТДВ «Оріхівський хлібокомбінат».

Керівник підприємства Мирошніченко Сергій Миколайович ознайомив  студентів з підприємством, його економічними показниками і перспективами  розвитку. Начальник виробництва  Петренко Назіля Мамедівна провела екскурсію,  починаючи з цеху переробки зерна на борошно  і до відділення експедиції – відправки до споживачів хлібобулочних виробів.

Під час знайомства з підприємством, було акцентовано увагу студентів на питання особливостей технології виробництва хлібобулочних виробів, принципи роботи  обладнання  і його  взаємодія в технологічній лінії при виробництві хліба. Студенти з радістю смакували свіжеспеченим хлібом, яким пригостили на виробництві.

ТДВ «Оріхівський хлібокомбінат» – одна з виробничих баз ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ», з якими тісно співпрацює коледж в плані поєднання теорії і реального виробництва.

Інформація отримана з сайту Оріхівського коледжу ТДАТУ