Конструктивна співпраця з підприємницькими структурами Запорізького регіону є одним з пріоритетів роботи науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи та страхування. В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру був оголошений конкурс на виділення грантових коштів для започаткування та розвитку бізнес-ініціатив.

Програма започаткована з 2015 року та діє з метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів та створення нових робочих місць. Зокрема, грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проєктів в напрямах виробництва зернових та олійних культур, яловичини та коров’ячого молока, домашньої птиці та яєць, а також в напрямі підтримки об’єктів індустрії гостинності. Загальна сума грантового фінансування становить еквівалент 6 500 євро.

Відвідування НПП кафедри фінансів, банківської справи та страхування (д.е.н., доцент Олена Яцух, к.е.н., доценти Інна Когут, Наталя Захарова та Іван Демченко) координаційного семінару-презентації грантової програми дозволило набути нових знайомств з представниками бізнесу Запорізького регіону: ФГ «Агротег» Більмацького р-ну та ФОП «Педан» Приморського р-ну Запорізької області. Викладачі кафедри надали консультаційну підтримку та сприяли формуванню заявки на виділення грантових коштів на розвиток бізнес-ініціатив регіону.

За результатами консультаційної підтримки з боку НПП кафедри фінансів, банківської справи та страхування після завершення II етапу конкурсного відбору проєкти ФОП «Педан» та ФГ «Агротег» набрали достатню кількість балів та були запрошені на третій етап – презентацію бізнес-планів Відбірковому комітету. Всього на Конкурс було подано 979 онлайн заявок, з них 498 заявок з Донецької області, 308 заявок з Луганської області та 173 заявки з Запорізької області.

Факультет економіки та бізнесу