Співпраця університету з іноземними закладами вищої освіти є важливою частиною освітнього процесу. Так, співробітники факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету, а саме д.е.н., професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергій Володимирович Кальченко та к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сергій Володимирович Косторной пройшли закордонне стажування на базі Університету менеджменту м. Варна, Болгарія.

Програма стажування передбачала участь у тренінгах та круглих столах з наступних напрямків:

1. Глобальний освітній простір: інноваційні методи і технології у вищій освіті в контексті глобального світу.
  2. Глобальна освіта: особливості, складнощі, шляхи подолання.
  3. Глобальні цінності та вища освіта.
  4. Глобальні цінності, глобальний викладач та вища освіта.
  5. Система «м’яких» умінь та їхнє застосування в глобальному освітньому просторі.
  6. Особистість викладача у вищих навчальних закладах в глобальному освітньому середовищі. Методи створення професійної ідентичності.
  7. Глобальний студент – співробітник та партнер в глобальній вищій освіті. Спілкування поколінь. Моделі освітньої взаємодії.
  8. Вища освіта в глобальному контексті.Представники приймаючої сторони знайомили учасників із національними особливостями формування системи кадрового забезпечення різних сфер національної економіки, готельно-ресторанної справи та туризму.

В рамках тренінгів нашими викладачами виконувались практичні завдання щодо аналізу та перспектив подальшого функціонування систем вищої освіти на загальнонаціональному та глобальному рівнях.

За результатами стажування учасникам були видані сертифікати міжнародного зразку. Програма стажування включала в себе також культурно-етнографічну складову, ознайомлення із пам’ятками національної спадщини Болгарії. Організація проживання учасників була здійснена на надзвичайно високому комфортному рівні.

Таке міжнародне співробітництво не лише збагачує науковий досвід викладачів, а й розширює культурну обізнаність учасників подібних програм.

За матеріалами:  кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму