DSC_0001Стажування за кордоном є величезним плюсом в резюме, особливо при відсутності досвіду роботи на Батьківщині. Спілкуючись у процесі стажування з іноземними колегами, ви розвиваєтесь не тільки як фахівець, а й відкриваєте тим самим можливості для самореалізації. Ви будете дійсно цінним кадром у будь-якій компанії, а наявність іноземної практики стане запорукою швидкого та комфортного просування у кар’єрі.

Однією із світових країн відкритих для стажування є Сполучені Штати Америки. Для багатьох США – це країна-мрія, де втілюються найсміливіші плани. Вона здавна вабить амбітних мрійників, які бажають повністю реалізувати свої можливості та гордо дивитися на світ із висоти свого успіху. Однак багато молодих людей, замислюючись про можливість стартувати, зіштовхуються із запитанням, яке часто ставить їх у глухий кут: «З чого почати?».

Відповіддю на це запитання є запропоновані відділом міжнародних зв’язків програми, презентація яких відбулася 13 березня 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Презентацію проводила Катерина Каневська, керівник консультаційного центру, радник «Education USA» у м.Дніпро, яка розповіла про програми «Global UGRAD», «Fulbright Graduate Student Exchange Program», а також про програми для викладачів і дослідників «SUSI», «Fulbright Scholar Program» та іншіякі фінансуються урядом Сполучених Штатів Америки.

На зустрічі були присутні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі університету. Вони дізналися про те, що існує можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій США. Присутні також почули про те, що участь у програмах – це можливість набути цінний досвід, зітканий з десятків, сотень різних напрацювань  й досягнень, доступних у американському науковому середовищі; досвід, що уможливлює  вихід поза межі локального інтелектуального простору через багатоактне спілкування й працю над спільними проектами з науковцями й інституціями США, рівно ж як і інших країн світу.

Обираючи стажування за кордоном, ви розвиваєте в собі дуже важливі якості (впевненість, самостійність, адаптація до всього нового, гнучкість мислення тощо). Все це сприятиме максимально продуктивній роботі в майбутньому, дозволить вам добре зарекомендувати себе. Адже надійних, грамотних і доброзичливих фахівців цінують скрізь, запрошуючи їх в успішні компанії на престижні посади.