В Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування з 10 по 12 квітня 2019 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва». Таврійський державний агротехнологічний університет представляв студент 23 СІ механіко-технологічного факультету Тисленко Олександр Олександрович.

Подібні олімпіади не лише мотивують студентів досягати перемог, а й допомагають їм поглиблено досліджувати проблеми та перспективи пов’язані з їх спеціальністю.

Завдання, що пропонувалися учасникам олімпіади були пов’язані з призначенням, будовою та технологічним налагодженням сільськогосподарських машин та знарядь, а також розрахунками кінематичних та технологічних параметрів роботи їх робочих органів.

Олександр Тисленко гідно представив ТДАТУ – за підсумками олімпіади він став переможцем і був нагороджений дипломом II ступеню.

Колектив кафедри сільськогосподарських машин щиро вітає Олександра Тисленка з перемогою та бажає йому подальших творчих досягнень!

За матеріалами: кафедра сільськогосподарського машинобудування