11 квітня в конференц-залі Запорізького обласного центру молоді, пройшло зібрання Обласної студентської ради.

Основною метою засідання було планування роботи, ознайомлення з проектними базовими питаннями плану роботи Обласної студентської ради на 2018 рік та затвердження цього плану.

Порядок денний засідання був наступний:

1. Оновлення складу Обласної студентської ради.
  2. Підсумки роботи ради у березні 2018 року.
  3. Організація та проведення обласного молодіжного форуму «Молодіжний лідер – 2018».
  4. Про участь представників обласної студентської ради в обласному фестивалі трудової молоді «Світ трудової молоді – 2018».
  5. Організація та проведення Всеукраїнської молодіжної програми обміну «СтудБумеранг» (початковий етап: Запоріжжя-Чернівці; Чернівці-Запоріжжя).
  6. Про участь запорізької молоді у Всеукраїнській благодійній акції «Від Серця до Серця» у 2018 році.
  7. Про план роботи ради на 2018 рік.

Підбиваючи підсумки діяльності було відзначено, що завдяки налагодженій співпраці між Обласною студентською радою та Обласною радою трудової молоді проведено на високому змістовному рівні ряду обласних молодіжних заходів.

Самі молодіжні лідери, члени Обласної студентської ради, особливо підкреслюють важливість таких зустрічей, які не лише об’єднують їх у команду однодумців, але й допомагають більше дізнатися про особливості функціонування органів студентського самоврядування в різних вищих навчальних закладах області.

Гончаренко Єлизавета – співголова інформаційного сектору

Студентської ради ТДАТУ