22 листопада у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В.А. Лазаряна відбулася ІІ Міжнародна наукова мультидисциплінарна конференція студентів та молодих вчених «Modern Technologies: Improving the Present and Impacting the Future» («Новітні технології: покращення сьогодення та вплив на майбутнє»).

Мета конференції – надати можливість вітчизняним та іноземним студентам і молодим науковцям продемонструвати свій науково-дослідницький потенціал, досвід професійного й міжкультурного спілкування іноземними мовами та обмін науковими ідеями з різних галузей сучасних досліджень.

Учасники конференції представили свої доповіді іноземними мовами: англійською, французькою та німецькою. Окрім українських студентів серед учасників були також іноземні студенти з Індії, Анголи, Бангладеш, Арменії, Польщі та Кенії.

Таврійський державний агротехнологічний університет вже вдруге представив студент 3 курсу МТФ за спеціальністю «Aгроінженерія» групи 32АІ Іван Демя’ненко. Англомовний студент, учасник міжнародних французьких програм, виступив французькою мовою з доповіддю «Особливості виробництва та використання сільськогосподарських машин у Франції та Україні». Доповідь викликала інтерес у слухачів секції за напрямом «Досягнення, проблеми та перспективи інженерної справи», зокрема, студент з Кенії поставив доповідачу декілька питань за темою презентації.

Іван отримав сертифікат учасника та запрошення на наступну конференцію, що планується навесні 2019 року.

Кафедра іноземних мов дякує студенту за активну позицію в житті університету.

М.С. Виноградова, старший викладач кафедри іноземних мов