IMG-47b725535922352cb6db315cecee10f1-V8 Березня давно вже вважається офіційним початком весни. Саме в цей день на вулицях усіх міст водночас розквітають різноманітні квіти, очікуючи покупців, переважно чоловіків. Це світле та весняне свято, яке ще і ще раз нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті, кохання, сердечність і вірність.

Вся дружня родина Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного гучно та весело відсвяткувала Міжнародний жіночий день напередодні, 6-го березня. Розважальна святкова програма “Жіночі інтонації”, яку підготували творчі колективи Центру культури і дозвілля ТДАТУ, подарувала всім співробітникам, студентам бадьорий весняний настрій, посмішки й оптимізм.

Доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук, Заслужений працівник освіти, депутат Запорізької обласної ради, ректор нашого університету Володимир Кюрчев привітав усіх жінок з наступаючим Міжнародним днем – 8 березня.

– Зараз більше половини нашого колективу, а це понад 900 співробітників, складають жінки. Вони роблять все можливе, щоб наш університет рухався уперед, показуючи приклад чоловікам. Шановні жінки, я хочу привітати вас зі святом та побажати  миру в ваших родинах та в Україні, здоров’я вам та вашим близьким, зі святом, – звернувся до всіх жінок Володимир Кюрчев.

Володимир Миколайович виконав ще одну почесну місію. За сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків, виховання студентської молоді та внесок у розвиток навчального закладу він вручив Почесні грамоти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного кращім викладачам та співробітникам.

Завітав на свято і заступник міського голови, професор ТДАТУ Сергій Прийма. Він приєднався до чисельних привітань на адресу жінок та вручив грамоти Виконавчого комітету Мелітопольської міськради. Їх отримали асистент кафедри вищої математики та фізики Лариса Халанчук, доцент кафедри ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика Валентина Верхоланцева та директор наукової бібліотеки ТДАТУ Ольга Білоцька.

Голова профкому Микола Андрущенко зазначив, що до свята 8 березня 246 найкращих співробітників отримали грошові премії. В цьому році на них було виділено 350 тисяч гривень.

Приємно здивував усіх присутніх у залі доцент кафедри вищої математики і фізики Василь Кравець. Для чарівних жінок він виконав пісню «Зачаровані слова». А проректор з НПР Володимир Надикто подарував пісню «Колдунья».

Протягом півтори години гарний настрій та святкову атмосферу всім глядачам дарували чудові концертні номери. Владислав Поплавський та Вікторія Постнікова виконали «Віденський вальс», Ганна Отставнова подарувала пісню «Весна», солістка вокальної студії «Голден Войс» – пісню «Мама». Народний ансамбль народного та сучасного танцю «Юність» представив композиції «Ставки зроблені», «Туфлі на березі Дунаю» та «Таврійська крутуха».

Під час виконання хореографічним ансамблем «Веселі краплинки» танцю «Буги-вуги» глядачі активно аплодували. Дуже вразив усіх твір Лесі Українки «Твої листи…» у виконанні учасниці театральної студії МОСТ Алії Айбетової. Бурхливими оплесками глядачі зустріли Олену Дорошенко з піснею «Я дівчина чепурна», Дмитра Литвиненка – «Девочка, девушка, женщина» та солістку вокальної студії «Дівойс» Кіра Черничко з сучасною композицією «Dance monkey».

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»