IMG_8639Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного щорічно бере активну участь у святкуванні Дня міста. Не став виключенням і цей рік. 29 вересня студенти і викладачі нашого університету разом з ректором Володимиром Кюрчевим вирішили продемонструвати гостям смачні та корисні вироби, виробництво яких зосереджене в  лабораторіях університету. Виявилося, що асортимент більше і яскравіше ніж у будь-якому супер-маркеті.

Зокрема, факультет агротехнологій та екології пригощав гостей розписними пряниками, замороженою черешнею, джемами, чаями, яблучними чіпсами, які виробляють самі студенти на лабораторних заняттях.

Механіко-технологічний факультет також прийняв активну участь в святкуванні Дня Міста. Гості свята мали змогу побачити перепілок, як вони утримуються, та дізнатися, що з відходів їх утримання можна виробляти паливні пилети та добрива. Всі бажаючі також отримали можливість покерувати міні трактором та побачити в дії процес знімання виставки за допомогою квадрокоптера. Кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика пригощала всіх бажаючих відвідувачів виставки попкорном, чіпсами, смачними пончиками.

На своїх лабораторних заняттях наші студенти також виробляють сир, чебуреки, бринзу, макарони, вершкове масло, ковбаси, коптять сало. Американські гості, які відвідали виставку промислових підприємств, разом з представником благочинних церков Мелітополя – протоієреєм Максимом Смирновим, також не змогли пройти повз локацій ТДАТУ. Вони із задоволенням дегустували смаколики університетських майстрів. А для найменших відвідувачів, ТДАТУ організував концерт та шоу мильних бульбашок.

Відзначилися і інші кафедри, зокрема кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії також прийняла участь у святкових заходах -для мешканців міста було проведено майстер-клас з дегустації різних сортів яблук (Семиренко, Моді, Голден Делішес, Пінова, Айдаред, Флоріна). Діти отримували в подарунок екзотичний огірок – ангурію, вирощену в навчально-дослідній теплиці ТДАТУ.

ТДАТУ подарував яскравий настрій мешканцям Мелітополя та став частиною гучного святкування 235-річча міста!

За матеріалами: факультети ТДАТУ, прес-служба ТДАТУ