За ініціативи Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я та за участі Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки з 13 по 19 листопада в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020рр..

Тиждень безпеки дорожнього руху має об’єднати зусилля влади, громадських організацій, бізнесу, наукової спільноти, щоб популяризувати дотримання ПДР та виконання міжнародних програм з безпеки руху.

Головною метою тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки.

В Україні у ДТП гинуть приблизно 13 людей на 100 тис. населення. Це досить високий показник. тому що найкращий європейський показник –  від 1-го до 3-ох на 100 тис. населення.

У ТДАТУ на кафедрі МЕЗ в рамках Тижня Безпеки дорожнього руху 15.11.2017 р. в аудиторії 8.111 була проведена зведена кураторська година на тему «Водії та пішоходи. Правила безпеки – збережене життя», в якій прийняли участь студенти 11 САІ (куратор МілаєваІ.І.), 13 МБ АІ (куратор ПанченкоА.І.), 12 САІ (куратор Колодій О.С), 11 АІ (куратор Бакарджієв Р.О.), 12 АІ (куратор Ігнатьєв Є.І.), 14 САІ (куратор Саньков С.Л.), 15 САІ (куратор Сушко С.Л.)На зустрічі були присутні декан МТФ професор Кюрчев С.В., заступники декана доцент Шокарев О.М., доцент Мовчан В.Ф., доцент Мітін В.М., співробітники дорожньої поліції м. Мелітополя.Інспектор дорожньої поліції Куба С.С. розповів студентам про свою роботу, зміни в правилах дорожнього руху та безпеку на дорогах. Студенти задавали дуже багато питань, вели жваву дискусію.

16.11.2017 на кафедрі «Мобільні енергетичні засоби» було проведено конкурс «Кращій зі знань правил дорожнього руху», в якому прийняли участь 18 студентів Механіко-технологічного факультету. За підсумками конкурсу було визначено кращого!

В рамках проведення “Тижня безпеки дорожнього руху” проведений Конкурс стінгазет,в якому прийняли участь кураторські групи кафедри “МЕЗ”11САІ (куратор Мілаєва І.І.), 13 МБ АІ (куратор Панченко А.І.).