Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного проректор з наукової роботи, проф., доктор с-г. наук Оксана Єременко та завідувачка кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки доц., канд. с.-г.н. Любов Покопцева взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Актуальні проблеми землеробської галузі та шляхи їх вирішення».

Конференція проходила на базі Миколаївського національного аграрного університету. Мета – узагальнити результати теоретичних розробок і провідного виробничого досвіду з актуальних питань землеробської галузі, екології та природокористування, опрацювати пропозиції щодо покращення економічної ситуації в агропромисловому виробництві України.

Доповідачі поділилися своїми результатами досліджень та намітили основні завдання для подальшої роботи. За результатами конференції був виданий збірник матеріалів доповідей.

Редакційно-видавничий відділ