Благодійні заходи університету – одна зі складових освітньо-виховного процесу. Таврійський державний агротехнологічний університет не залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Враховуючи процеси у державі і їх вплив на кожну сферу діяльності, постає необхідність певних  актуальних заходів.

Один з таких заходів ініційований Департаментом освіти і науки ЗОДА – проведення обласних благодійних акцій «Допоможемо українській армії» у 2018/2019 навчальному році.

Зважаючи на вищевказане, ТДАТУ взяв участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних сил України у ТДАТУ для м. Мелітополя переказавши кошти на рахунок благодійної акції.

Колектив університету долучається до привітань з нагоди Дня Збройних сил України та бажає нашим військовим наснаги та мужності!

Вікторія Власова, прес-служба ТДАТУ