Таврійський державний агротехнологічний університет прийняв активну участь у профорієнтаційній акції «Випускник – 2018 року». Захід проводився 17 листопада 2016 року на базі Веселівської районної різнопрофільної гімназії за сприянням державної адміністрації та центру зайнятості.

В акції взяли участь 13 учбових закладів, як вищої, так і професійно-технічної ланки. Університет представили начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки (ВПДП) Циновська Тетяна Томашівна, завідувач кафедри «Плодоовочівництво, виноградарство та біохімії», к.с.-н, доц. Колесніков Максим Олександрович, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, студентка ІІІ-го курсу спеціальності «Охорона праці» Івова Наталья, магістр спеціальності «Агрономія» Дмитро Пузанов.

В межах акції було проведено профорієнтаційну виставку, на якій усі бажаючі мали змогу отримати інформаційну продукцію про університет (буклети про університет та спеціальності, програми закордонних практик, інформація про підготовчі курси тощо). Методист відділу ПДП Спірінцева О.П. провела серед присутніх школярів анкетування, щодо виявлення нахилів та профілів майбутнього навчання у вишах. За результатами цікавої співбесіди молодь отримала поради стосовно вибору свого майбутнього.

На виставці представники університету поспілкувалися з вступниками та їх батьками. Усіх бажаючих ознайомили з історією створення університету, зі спеціальностями, організацією навчального процесу, матеріально-технічною базою, виховною роботою та організацією дозвілля студентів, військовою підготовкою, організацію практик студентів в межах Україні та за кордоном. Протягом дня з викладачами та студентами університету поспілкувалось понад 150 школярів 9-11 класів.

Після виставки присутнім була представлена інформативно-розважальна програма. Перед випускниками, запрошеними до гімназії гостями докладно про студентське життя, досягнення в навчанні і можливості реалізації своїх прагнень в стінах університету розповіла студентка 3-го курсу Івова Наталія випускниця Веселівської гімназії. Наш університет також яскраво представив Пузанов Дмитро колоритно і душевно виконавши українську пісню.

Тільки в результаті цілеспрямованої профорієнтаційної роботи ми зможемо сформувати у випускників навчальних закладів регіону інтерес до здобуття вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

О.П. Спірінцева

методист відділу ПДП