БезымянныйХелловін – сучасне свято, яке відзначається щорічно 31 жовтня. За переказами, в ніч перед Хелловіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем усіх святих. За легендою хитрий грішник Джек, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай, поневірявся на землі з пекельним вогнем у руках. Для того, щоб полум’я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята. Історія Хелловіна почалася на території сучасної Ірландії та Шотландії. Сьогодні традиції Дня всіх святих із задоволенням перейняли по всьому світу. Спочатку в цей день стародавні кельти відзначали збір врожаю і поминали померлих, але зараз це свято сприймається просто як хороший привід від душі повеселитися!

У нашому навчальному закладі Хелловін став вже традиційним святом, під час якого студенти знайомляться з традиціями англомовних країн.

Цього року Хелловін в Оріхівському коледжі пройшов надзвичайно цікаво. Студенти коледжу проявили креативність щодо оригінальних композицій, оформлення залу.

Дружня атмосфера, жарти, фантазія у костюмах та гримі – ось чим відзначився цьогорічний Хелловін у нашому коледжі!

Захід продовжився на заняттях з англійської мови, під час яких  студенти занурилися в атмосферу свята, виконуючи різноманітні цікаві завдання, кросворди, декламуючи вірші.

Фінальним моментом свята стала колективна пісня та солодкий стіл із різноманітними смаколиками.

Захід сприяв розвитку іншомовної компетенції та кроскультурної обізнаності студентів.

Викладач англійської мови

Білогуб Тетяна Анатоліївна