Асистент кафедри вищої математики та фізики Лариса Халанчук захистила дисертацію у Запорізькому національному університеті, спеціальність 113 «Прикладна математика». Рішення щодо присвоєння наукового ступеня «Доктор філософії» набрало чинності 28 вересня 2021 року, днями Лариса Вікторівна отримала диплом.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті Лариса Халанчук працює з 2016 року, з 2017 року вона – керівник гуртка «Математика» Малої академії наук, у зв’язку з реорганізацією МАН, а з 2019 року очолює гурток «Математика» Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає Ларису Халанчук з отриманням диплома доктора філософії та бажає подальших успіхів у роботі.