cvity

Дружня родина ТДАТУ вітала з ювілеєм завідувача кафедри «Вища математика та фізика» Наталю Сосницьку.

11 листопада завідувач кафедри «Вища математика та фізика», доктор педагогічних наук Наталя Сосницька відзначила ювілей. Привітання з цієї нагоди від керівництва ТДАТУ, колег та студентів Наталя Леонідівна приймала 16 листопада на засіданні вченої ради.

Ректор університету Володимир Кюрчев першим звернувся до іменинниці. Він зазначив, що Наталя Сосницька працює в ТДАТУ лише 2 роки. За цей невеликий період часу, їй, як керівнику кафедри «Вища математика та фізика», вдалося внести багато позитивних змін в організацію навчального процесу.

– З першого дня  Наталя Сосницька почала робити все, щоб кафедра «Вища математика та фізика» стала лідером, а студенти отримували якісні знання, – наголосив В.Кюрчев.

За сумлінну працю та високоякісну підготовку фахівців Володимир Кюрчев вручив ювіляру Почесну грамоту  Міністерства освіти і науки України.   Це далеко не єдина нагорода в арсеналі Наталі Леонідівни, серед багатьох відзнак, вона навіть  була удостоєна грамоти Верховної Ради України.

Теплі та щирі слова привітань лунали від колег: проректора з НПР Олександра Ломейка,  деканів факультетів, керівників кафедр, аспірантів. Керівник ННІЗУП Сергій Галько присвятив Наталі Леонідівні авторські вірші. До привітань долучилися і студенти. Хлопці охарактеризували Наталю Сосницьку як вимогливого та справедливого викладача.

Наталя Леонідівна подякувала всім  за теплі привітання та зазначила, що наш університет став для нею справжньою родиною.

– Мені дуже пощастило, що я працюю в колективі професіоналів, який стрімко рухається вперед. Це дуже добре, коли людські якості доповнюють професійні, – з гордістю відзначила Н.Сосницька.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»