Солісти вокальної студії “D’Voice” отримали ГРАН-ПРІ, 2 перших, 2 других та 7 третіх місць на четвертому Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки виходять на сцену»!

2-9 липня 2018 року в м Скадовськ пройшов 4-й міжнародний конкурс-фестиваль «Зірки виходять на сцену», який проводиться за підтримки та сприяння:

• ДОО «Співограй» (місто Кривий Ріг, Україна);
  • Скадовська районна державна адміністрація;
  • Відділ культури і туризму районної державної адміністрації;
  • Скадовський районний Будинок культури ім. Т.Г.Шевченка;
  • Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ»;
  • Медіагрупа «ФестівальІнфо» (місто Дніпропетровськ, Україна);
  • Інформаційні партнери інтернет-портал «Мій дім Україна» (місто Київ, Україна);
  • Міжнародний інтернет-портал «Експеремент».

Місто Мелітополь в жанрі вокал представляли 12 конкурсантів з вокальної студії “D’Voice”, які отримали ГРАН-ПРІ, 2 перших, 2 других та 7 третіх місць:

• ГРАН-ПРІ: Кіра Черничко
  • Лауреати 1 ступеня: дует Дмитро та Олена Дорошенко, Корнієць Олександра.
  • Лауреати 2 ступеня: Кудикіна Дарина, Кудикіна Діана.
  • Лауреати 3 ступеня: Дорошенко Софія, Марія Герявцева, Мамутова Усніе, Грицанюк Аліна, Новосельська Анна, Грицанюк Аліса, Фурсова Катерина.

Конкурс зібрав учасників з усієї України. У кожній номінації конкуренція була досить напруженою, оскільки серед конкурсантів були сильні і яскраві вокалісти. Конкурсні виступи оцінювали досвідчені члени журі:

• Галина Голубєва (Київ, Україна): викладач-методист вищої категорії Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва, викладач вокалу на проектах «Х-фактор» і «Україна має талант».
  • Анатолій Корисько (Київ, Україна): культурний діяч, диригент. Заслужений діяч мистецтв України, професор, член Національної всеукраїнської музичної спілки, директор Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України.
  • Кирил Головкін (Кременчук, Україна): сертифікований суддя міжнародного класу Hip Hop International. Учасник шоу-балету «Kawabunga», хореограф постановник «Майданс» 2 сезон. Хореограф, автор і актор команди-фіналіста «Ліги сміху» на «1 + 1» збірна Кременчуга «Лукас».
  • Анатолій Шумейко (Скадовськ, Україна): заслужений діяч мистецтв України, аранжувальник, саксофоніст. Керівник джаз-бенду.
  • Вікторія Вєннікова (Харків, Україна): заслужена артистка України. Солістка Професійного театру-студії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Всі учасники отримали дипломи, кубки та медалі.

Вітаємо наших солістів! Бажаємо натхнення, творчих ідей і подальших перемог!

Пресс-служба ТДАТУ