Минулого тижня зі стажування у партнерському Суспільно-економічному університеті в мiстi Пшеворськ, Польща (Wyzsza Szkola Spoleczno-Gospodarcza w Przeworsku), повернулися десять викладачів з восьми  кафедр Таврійського державного агротехнологічного університету. Тема виступу – «Сучасні методи навчання на освітньому ринку Європейського Союзу». Стажування було організовано відділом міжнародних зв’язків ТДАТУ, відбуваючись у дистанційній та очній формах та включало опанування наступних тем:

1. Дистанційне навчання у педагогічному процесі.
  2. Ефективні педагогічні методи.
  3. Нормативні акти ЄС у сфері освіти. Болонський процес.
  4. Інноваційні технології в педагогічному процесі.
  5. Сучасні засоби підтримки педагогічного процесу.

Дистанційна частина стажування складалася із ознайомлення через Інтернет з програмами підготовки студентів та організацією навчального процесу у Суспільно-економічному університеті; вивчення досвіду організації дистанційної освіти; опрацювання методик дистанційного проведення лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін; роботу з бібліотечним фондом університету.

Стажування складалося із лекцій та воркшопів, які проводили викладачі  WSSG, серед яких також був наш спiввiтчизник, професор, доктор економiчних наук Брiтченко Iгор Геннадійович, який працює в Суспільно-економічному університеті.

Європейська освіта спрямована на інноваційний розвиток та персоналізацію навчання. Ця технологія дає змогу дати кожному ті знання, які він бажає отримати і за роки навчання навчити синтезу інформації, щоб стати конкурентоспроможним  на ринку праці.

За матеріалами: відділ міжнародних зв’язків