Одним із найважливіших напрямків діяльності кафедри економіки ТДАТУ є організація та проведення профорієнтаційної роботи із учнями старших класів м. Мелітополя.

Профорієнтаційні заходи кафедри спрямовані на ознайомлення зі здібностями й можливостями молодої людини задля того, щоб запропонувати їй обрати одну з професій, що їй дійсно підходить, враховуючи при цьому потреби країни у фахівцях певного напрямку діяльності.

У ході здійснення такої роботи викладачами кафедри економіки було  організовано та проведено інтерактивну гру на тему: «Раціональний вибір споживача» для учнів одинадцятого класу ЗОШ № 4 ММРЗО. Метою гри було показати учасникам практичне застосування економічних знань для отримання споживачем найкращого результату при плануванні використання власних фінансових коштів.

В процесі гри школярі мали змогу оцінити власну потребу у різних товарах, розрахувати споживчий кошик своєї сім’ї, відобразити графічно отримані результати. А так як запропоновані експериментальні товари – це солодощі, то випускникам було не тільки цікаво, але й дуже смачно.

Захід пройшов активно, цікаво та насичено. Дуже приємно було спілкуватись з розумною молоддю – майбутнім нашого міста!

Кафедра економіки ТДАТУ щиро дякує класній керівниці 11-А класу ЗОШ № 4 Тихоновій Ользі Олександрівні за допомогу в організації заходу та сподівається на подальшу ефективну співпрацю та спільні проекти!