16 серпня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного у змішаній формі, відбулось розширене засідання ректорату. Його проводив ректор, професор Сергій Кюрчев.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про проміжні результати вступної кампанії-2022 у ТДАТУ.
  2. Про підготовку до 2022-2023 навчального року.
  3. Різне.

Засідання ректорату розпочав ректор Сергій Кюрчев. Цього року вступна кампанія ТДАТУ проходить у надзвичайно складних умовах. Через повномасштабну війну рф та окупацію Мелітополя, університет був вимушений тимчасово евакуюватися до обласного центру. Зараз Таврійський ДАТУ зареєстрований у Запоріжжі, на базі Запорізького національного університету.

Ректор проаналізував стан проведення вступної кампанії у ТДАТУ. Більшість вступників знаходяться на тимчасово окупованих територіях, для них, на державному рівні, були максимально спрощені умови вступу. Статистика показала, що не дивлячись на багаточисельні проблеми, охочих отримувати вищу освіту саме у ТДАТУ виявилося чимало. Це свідчить про довіру вступників університету, адже наш заклад вищої освіти багато років утримує лідируючі позиції у багатьох престижних рейтингах. ТДАТУ входить до числа найкращих університетів Запорізької області і аграрних ЗВО України.

Перший проректор університету Олександр Ломейко доповів про підготовку до нового 2022-2023 навчального року. Олександр Петрович окреслив завдання щодо підготовки кафедр до навчального процесу у 1 семестрі. Зокрема, найближчими днями треба: завершити корегування навчального навантаження, завершити розподіл штатних одиниць НПП та їх навчального навантаження, завершити складання розкладу занять деяким кафедрам, надіслати до навчального відділу посилання для проведення занять та закінчити наповнення Освітнього порталу електронними навчальними курсами дисциплін.

Осінній семестр для здобувачів ТДАТУ буде проходити у дистанційному режимі. Для першого курсу навчальний рік розпочнеться 19 вересня, студенти 2-4 курсів розпочнуть семестр 5 вересня, а слухачі першого курсу магістратури – 3 жовтня.

Також ректор ознайомив членів ректорату з наказом щодо призначення професора Олександра Скляра завідувачем кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.

З усіх питань, що були розглянуті на засіданні ректорату прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.