13 вересня на кураторській годині студентська рада факультету АТЕ зібрала першокурсників, аби поближче з ними познайомитися.

Голова факультету, Білий Євгеній, розповів про роботу студентів, представив глав секторів.

Далі він передав слово Івовій Наталії,  голові інформаційного сектору, яка представила презентацію найяскравіших заходів та свят, які проводилися на рівні факультету та університету протягом року. Серед них Зліт відмінників, День миру, Осінній бал, День студента, День закоханих,

8 березня та багато інших.

Першокурсники із захопленням слухали про активне студентське життя.

І одразу після закінчення зборів, почали записуватися до студентського активу! Ми були дуже раді, що серед першачків виявилося стільки зацікавленої молоді.

Любі першокурсники, ми з нетерпінням чекаємо кожного з вас до нашої сім’ї – студентська рада факультету АТЕ !

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія