4 жовтня 2018 року учні державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» під керівництвом директора Осипенко Сергія Миколайовича вперше завітали до Таврійського державного агротехнологічного університету.

Зустрічали учнів і викладачів ліцею декан факультету ІКТ Вершков Олександр Олександрович із групою студентів університету.

Для знайомства гостей із ТДАТУ було зроблено коротку презентацію спеціальностей, за якими здійснюється набір здобувачів вищої освіти. В ній досить детально було розказано про кожну зі спеціальностей ТДАТУ, показано багато фото, які демонстрували не лише навчальний процес, а й яскраве студентське життя.

Першим виступив І-й проректор ТДАТУ – Скляр Олександр Григорович, який розповів про університет загалом, про досягнення ТДАТУ, про особливості спеціальностей та про факультети. Проректор з НПР Ломейко Олександр Петрович підкреслив важливість співпраці університету з різноманітними підприємствами та розповів які можливості надаються студентам завдяки цьому.  Організатор зустрічі – декан факультету ІКТ Вершков Олександр Олександрович розповів про переваги навчання на факультеті ІКТ та про престижність спеціальностей пов’язаних з комп’ютерними науками.

Після цього учнів розділили на групи за напрямками навчання – енергетичним і механіко-технологічним та направили на екскурсії до відповідних факультетів.

Енергетичний напрямок зустрічав декан факультету доктор технічних наук Назаренко Ігор Петрович.

Механіко-технологічний  напрямок зустрічали декан факультету ІКТ Вершков Олександр Олександрович та зам. декана механіко-технологічного факультету Мітін В’ячеслав Миколайович.

Учням і викладачам ліцею було продемонстровано навчальні аудиторії, лабораторії, обладнання, комп’ютерне оснащення із застосуванням 3D принтера у роботі. Пройшлися також екскурсією внутрішнім двориком ТДАТУ, відвідали ЦКіД, бібліотеку, їдальню. Учні були приємно вражені не лише просторою територією університету, а й красивими альтанками, гостинністю викладацького складу та атмосферою навчання загалом.

На завершення зустрічі гостей пригостили хлібом і пончиками та сфотографували у фотозоні ТДАТУ.

Сподіваємося, що наш університет зовсім скоро стане альма-матір’ю учнів ліцею та допоможе їм досягти успіху!

Прес-служба ТДАТУ