Днями до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з робочим візитом завітали маркетолог проєкту «Агрокебети» Дар`я Чорна та PR-менеджер Дмитро Чепур. Вони перевіряли, як проходять виробничу практику здобувачі вищої освіти, що навчаються в рамках проєкту «Агрокебети».

Представники проєкту «Агрокебети-Схід» відвідали ТОВ «АФ Мир», ТОВ «СПП Лана» та ТОВ «АФ Ольвія», де проходять практичну підготовку студенти проєкту Євгеній Пархоменко, Анастасія Івченко, Софія Авраменко, Артем Мироненко та Віктор Тиховод. Практиканти займаються різними напрямами у сфері агрономії: хлопці – польовими культурами, а дівчата концентруються на маркетингових та економічних питаннях.

Детальніше про візит дивіться за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки