Чотири студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стали стипендіатами Запорізької обласної ради та Запорізької обласної державної адміністрації у другому семестрі 2021-2022 навчального року. У ТДАТУ стипендіатами стали: Микита Семенов та Влада Шмалій (стипендії ЗОР), Ірина Мазурова та Світлана Ускова (стипендії ЗОДА).

Микита Семенов – стипендіат Запорізької обласної ради. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2018 року за напрямом підготовки «Комп’ютерні Науки».

За час навчання зарекомендував себе як організаційна, дисциплінована, старанна та цілеспрямована людина. Микита навчається на «відмінно», відповідально ставиться до виконання громадських доручень студентського самоврядування факультету та університету. З 2019 року – голова комітету з питань культури, спорту та туризму молодіжного парламенту Мелітополя. З 2018 року входить до складу студентської ради факультету. У 2019 році обраний головою організаційного сектору студентського самоврядування. Зараз голова студентської ради ТДАТУ та голова Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних ЗВО.

Влада Шмалій – стипендіат Запорізької обласної ради. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2020 року за напрямом підготовки «Економічний консалтинг та бізнес-економіка».

З 2019 по 2021 роки – заступниця голови Комітету з питань освіти, неформальної освіти, розвитку учнівського та студентського самоврядування Молодіжного парламенту Мелітополя. З 2021 року учасниця ініціативної групи зі створення Молодіжного парламенту Мелітополя ІІ скликання. З вересня 2021 року обіймає посаду першого заступника голови студентської ради ТДАТУ. За цей час було сформовано задачі та функції, реалізовано чимало нововведень щодо поліпшення роботи самоврядування університету.

Влада додатково займається науковою діяльністю. Написала тези за темами: «Бізнес планування як інструмент реалізації стратегії», «Конкурентоспроможність і конкурентні переваги в сучасних ринкових умовах» (Збірник матеріалів ІХ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ – 2021 рік)

За відмінні успіхи у навчанні та активну участь у суспільному житті університету, факультету, міста та області неодноразово нагороджена подяками та грамотами. Влада є відкритою та харизматичною особистістю, тому має безліч друзів, знайомих. Користується повагою та авторитетом у студентів, має добрі взаємовідносини з викладачами ЗВО. Була учасницею Зльоту відмінників ТДАТУ (100 найкращих студентів ТДАТУ) за активну участь у житті факультету та університету.

Ірина Мазурова – стипендіат Запорізької облдержадміністрації. Навчається в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2018 року за напрямом підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування».

За час навчання зарекомендувала себе як цілеспрямована, доброзичлива, комунікабельна, дисциплінована, старанна та відповідальна студентка. Ірина навчається на «відмінно». До виконання громадських доручень студентського самоврядування факультету та університету ставиться відповідально.

На першому курсі Ірина була представницею відділу журналістики на факультеті економіки та бізнесу, а також помічницею голови студентського радіо університету. Була активною учасницею соціального відділу факультету економіки та бізнесу, та відвідувала дитячі будинки разом з сектором. Навчаючись на другому курсі отримала посаду заступника голови студентського радіо та стала головою відділу журналістики факультету економіки та бізнесу. На початку 2020-2021 навчального року зайняла посаду голови студентського радіо університету.

З грудня 2020 року по вересень 2021 року, брала участь у Всеукраїнській річній програмі від Української Волонтерської Служби «Агенти Волонтерства», спрямованій на розвиток волонтерської діяльності в різних регіонах України. Протягом усього року була координаторкою УВС у Мелітополі. У травні 2021 року, була активною учасницею XXIII онлайн-зльоту лідерів аграрної освіти, який проводив Сумський національний аграрний університет та виступала з доповіддю. У січні 2021 року Ірина стала учасницею стипендіальної програми «Завтра.UA», де пройшла до 3-го етапу конкурсу. У лютому 2021 року дівчина стала представницею соціального та наукового сектору студентської ради університету. У червні 2021 року координувала та долучалася до організації «Дня Донора». З жовтня 2021 року Ірина є головою Студентського Профбюро університету. За відмінні успіхи у навчанні та активну участь у суспільному житті університету і факультету неодноразово нагороджена подяками та грамотами.

Світлана Ускова – стипендіат Запорізької облдержадміністрації. Навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 2020 року на механіко-технологічному факультеті за напрямом підготовки «Агроінженерія».

У 2021 році – стипендіатка Мелітопольського міського голови. З 2020 року входить до складу студентської ради факультету. В 2021 році обрана головою Наукового сектору студентського самоврядування ТДАТУ, головою Наукового сектору факультету МТ та заступником голови студентської ради університету з наукових питань.

З 2021 року обіймає посаду Голови Наукової Асоціації Студентів і Аспірантів «Інтелект» ,член Ради молодих учених університету. З листопада 2021 року обіймає посаду Голови студентської ради механіко-технологічного факультету. Обіймає посаду Голови освітньої служби Мелітопольського відокремленого підрозділу всеукраїнської молодіжної громадської організації Фундація Регіональних Ініціатив.

За відмінні успіхи у навчанні та активну участь у суспільному житті університету, факультету, міста та області неодноразово нагороджена подяками та грамотами. 2020 по 2021 роки – староста 2 поверху гуртожитку ТДАТУ №1, член санітарної трійки та секретар студентської ради гуртожитку. Світлана займається розвитком та розбудовою: студентської ради механіко-технологічного факультету та наукової діяльності університету.

Додатково Світлана є членом багатьох наукових гуртків та має велику кількість наукових робіт та досліджень. Вона постійно співпрацює з адміністрацією університету, міста, Харківською національною бібліотекою, Краєзнавчим музеєм Мелітополя, Агенцією розвитку Мелітополя, Українською волонтерською службою та різними громадськими організаціями міста. У 2021 році пройшла школу волонтерства та долучилася до Української волонтерської служби.  У вільний час відвідує тренінги, які допомагають розвивати в собі лідерські якості, постійно долучається до благодійних, соціальних та екологічних акцій, наприклад, Том Сойер Фест 2021, ЕКО-пікнік, Зелений світ тощо.

Нагадаємо, що обласні стипендії є традиційними. Вони призначаються відмінникам освіти кожні пів року за поданням закладів вищої освіти та висновками профільної комісії.

Редакційно-видавничий відділ