На колекційно-дослідному полі Ногайського фахового коледжу ТДАТУ декілька років поспіль проходить КВЕСТ «Подорож до країни «Agronomy», учасниками якого є студенти 4 курсу спеціальності 201 «Агрономія».

КВЕСТ складається з п’яти локацій: «Ботаніка», «Плодівництво», «Насінництво», «Тваринництво» і «Рослинництво», під час проходження яких команди виконують завдання та отримують ключі. Таким чином, пройшовши всі локації і зібравши 5 ключів, можна відчинити скриньку із сюрпризом.

Під час проходження КВЕСТУ завжди панує атмосфера азарту, команди звичайно ж добре справляються із завданнями, збирають ключі і отримують солодкі призи. Ось таким нестандартним способом в цікавій ігровій формі студенти, майбутні агрономи та фермери, демонструють свої вміння та навички, одержані під час навчання.

ВСП “Ногайський фаховий коледж ТДАТУ”