Днями відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість», що проходив в онлайн режимі на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У конкурсному відборі взяли участь 110 студентів з 80 науковими роботами. До заключного етапу конкурсною комісією було рекомендовано 65 робіт, які презентували 73 студенти з 25 закладів вищої освіти України.

Магістри Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного факультету енергетики і комп’ютерних технологій Вадим Струков і Олег Риженко у номінації «Електроенергетика та вимірювальна техніка» представили на конкурс наукову роботу на тему: «Результати обробки сумішевого біопального ультразвуковими і надвисокочастотними електромагнітними хвилями» (наукові керівники доц. Роман Кушлик і ст. викладач Руслан Кушлик).

За результатами підсумків конкурсу-захисту наукових робіт магістри Вадим Струков і Олег Риженко зайняли 2 місце і були нагороджені дипломами IІ ступеня.

Колектив кафедри ЕТТП, деканат факультету енергетики і комп’ютерних технологій щиро вітає переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з перемогою і бажає подальших здобутків на науковій ниві.

Роман Кушлик, доцент кафедри ЕТТП