Підготовка фахівців зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» потребує сучасну матеріально-технічну базу кафедр.

Тому на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій приділяється значна увага модернізації і розробки нових лабораторних стендів, що дозволить студентам познайомитись з сучасним електрообладнанням, яке випускається вітчизняними виробниками, вивчити принцип його роботи, а отримані знання застосовувати в подальшій професійній діяльності після закінчення університету.

Так, на кафедрі електротехнологій і теплових процесів розроблено і виготовлено новий лабораторний стенд з дисципліни «Електричне освітлення та опромінення» для проведення лабораторних робіт по дослідженню світлотехнічних і енергетичних характеристик сучасних світлодіодних ламп.

На стенді встановлено нове обладнання, яке включає в себе лінійні  світлодіодні   світильники, точкові світлодіодні лампи, світлодіодний фіто-світильник і світлодіодний світильник для місцевого освітлення, а також цифрові прилади: вольтметр, амперметр, енергометр і люксметр.

Виготовлення такого стенду стало можливим завдяки цільовому  виділенню коштів керівництвом університету.

В розробці та виготовленні лабораторного стенду прийняли участь студенти 41 ЕЕ групи факультету енергетики і комп’ютерних технологій Струков Вадим, Риженко Олег, ст. викладач Кушлик Р.Р. і доцент Кушлик Р.В.

За матеріалами: доц. Кушлик Р.В.