DSC_6415У свято Міжнародного дня рідної мови, 21 лютого 2020 року, на базі Відокремленого структурного підрозділу «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» відбувся обласний етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

Із привітальним словом до гостей, викладачів та студентів звернулася директор коледжу Галина Шишкіна, яка привітала усіх присутніх зі святом та побажала учасникам олімпіади натхнення, вдачі та перемоги. Також гостей привітала проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич, яка відзначила, що «усіх нас у цій залі об’єднує любов, шана та повага до рідної мови» та побажала творчих перемог у дослідженні української мови. Тож не зупиняємося на досягнутому, творімо!

У ролі незалежного журі виступили філологічні експерти: Ліпич В. М., проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, кандидат філологічних наук, доцент; Стадниченко Л. В., студентка III-го курсу БДПУ; Максимець О. М., завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ, кандидат філологічних наук, доцент; Шмиголь Р.А.,  викладач української мови та літератури Запорізького авіаційного коледжу ім. О. Г. Івченка; Скляренко З.В., викладач української мови та літератури Комунального закладу «Мелітопольське училище культури Запорізької обласної ради» та Крот В.Г., вчитель української мови та літератури Бердянської багатопрофільної гімназії №2.

У рамках цього заходу відбулося також засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти  Запорізької області. З ґрунтовними доповідями виступили: Скляренко З.В., голова методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін, Бовбас О.Ю., методист коледжу, Котляр С.В. та Бєлова А.О., викладачі української мови та літератури коледжу. Тема засідання – «Сучасні тенденції підготовки здобувачів фахової передвищої освіти», в ході якої обговорювались питання мотивації студентів до навчання в сучасних умовах, впровадження сучасних ІКТ та обмін досвідом.

Родзинкою зустрічі стало проведення для викладачів тренінгу «Арт-терапія: лікування мистецтвом». Метою якого була профілактика емоційного вигорання педагогів, навчання навичкам саморегуляції й розслаблення, формування позитивного емоційного стану, профілактика неврозів за допомогою кольоротерапії.

Переможцями обласного етапу ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Запорізької області стали:

І місце – Пирожкова Аліна Євгенівна (Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету).

Викладач: Доброскок Світлана Олександрівна;

ІІ місце – Галамай Дар’я Олександрівна (ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного»).

Викладач: Лось Наталя Дмитрівна;

ІІІ місце – Лескова Тетяна Олегівна (Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка).

Викладач: Шмиголь Раїса Андріївна.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»