З 1 лютого у ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» розпочалася першість з шахів у залік спартакіади коледжу. Першими змагалися переможці в групах другого курсу.

Перемогу отримав студент 28 групи організаційно технологічного відділення Михайло Нємцєв, друге місце студент 24 групи технічного відділення Данило Барсуков, третє Микита Гедиков, студент 21 групи організаційно-технологічного відділення.

У наполегливій боротьбі перемогу виборов студент 18 групи організаційно технологічного відділення Петро Філатов, студент 10 групи технічного відділення посів Давід Кабісов друге місце, студент 11 групи організаційно-технологічного відділення Богдан Болжеларський посів третє місце.

Для багатьох учасників турніру шахи – улюблене заняття. Хоча їм вже півтори тисячі років, гра у шахи розвиває якості людини, що потрібні в сучасності. Шахи сприяють розвитку логічного мислення, вміння будувати стратегії і тактичні прийоми, волю до перемоги, програвати та не втрачати мотивацію, покращують пам’ять та творчий розум («креативність»), вміння концентруватися, допомагають запобігти хвороб головного мозку, протидіють формуванню негативних залежностей.

ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»