21 квітня 2017 року кафедра іноземних мов провела інтелектуальне змагання, АGROQUEST, серед старшокласників нашого міста та Мелітопольського району. Мета заходу – популяризація нашого навчального закладу серед випускників шкіл, знайомство їх із сьогоденням та історією університету, зміцнення зв’язків кафедри із підшефними школами.
Учасники квесту, команди школи № 25 (м. Мелітополь), колегіуму «Джерело» (с. Терпіння) та НВО «Таврія» (с. Костянтинівка), мали пройти 5 етапів-станцій, на кожній з яких виконували завдання, що отримували від студентів нашого ВНЗ. Школярі демонстрували ерудованість, навички швидкісного пошуку інформації в Інтернет-просторі, командну взаємодію, комунікабельність та спритність.

Наприклад, на станції «Мовна», що дислокувалася безпосередньо на кафедрі іноземних мов, капітани за підтримки команд у режимі онлайн-гри визначали мову, якою представлено фразу «Поговори зі мною», і, відповідно, країну або країни, де ця мова є державною. На станціях «Академічна», «Історична», «Бібліотечна» та «Міжнародна» учасники шукали відповіді на питання щодо студентського життя в ТДАТУ, а також про історію та діяльність нашого навчального закладу.

Найшвидшими, і одночасно найкращими, у агроквесті стали учасники команди «Джерело» (Терпіннівський колегіум), а команди «Січовий колегіум» (с. Костянтинівка) та «Креатив» (ЗОШ № 25, м. Мелітополь) за загальною кількістю набраних балів поділили друге місце.
Колектив кафедри іноземних мов щиро дякує учасникам, їх керівникам-педагогам і нашим студентам за неповторну атмосферу невимушеного спілкування і дружнього суперництва.

До наступних зустрічей!