Вже не першій рік науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного публікують результати наукових досліджень, навчальних і методичних досягнень в журнал «Агротерра» Науково-методичного центру вищої фахової та передвищої освіти (вул. Смілянська, 11, м. Київ).

За результатами наукової співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Федерацією роботодавців України (м. Київ) і ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» (м. Запоріжжя), які співпрацюють в рамках «Меморандуму про співпрацю …»

Вже другий рік поспіль на сторінках журналу «Агротерра», на загал науковців, представлено результати виробничих випробувань тестового приладу електронної водопідготовки «HydroFLOW»:

1. Виробничі випробування приладу електронної водопідготовки «HydroFLOW» в системі охолодження насосних агрегатів підприємств атомної енергетики / В.М. Кюрчев, С.І. Мовчан, О.В. Бережецький, В.М.Ваврикович та інш. Агротерра. 2021. № 2(11). С. 116-135.
2. Екологічно безпечні інженерні рішення поводження з рідкими відходами гальванічного виробництва промислових підприємств / С.І.Мовчан, Л.М. Чернишова. Агротерра. 2021. № 2(11). С. 136-150.

Авторський колектив, якій співпрацює в рамках меморандуму про співпрацю, вдячні редакційній колегії журналу «Агротерра» Науково-методичного центру ВФПО, а також висловлює подяку за конструктивну і методичну допомогу відповідальній за випуск Катерині Шишкіній.

Сергій Мовчан зав. кафедри ГЕЗ,
голова Басейнової ради річок Приазов’я