«Цей день був незабутнім та сповненим вражень!» – так можна сказати про ознайомчий візит на підприємство ДП «Ілліч-Агро Донбас», що належить до агрохолдингу «HarvEast». 14 травня здобувач вищої освіти магістерської програми «Агрокебети» та викладачів кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки гостинно зустрічали співробітники агрохолдингу.

Візит відбувся в рамках гранту «Агрокебети-Схід» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Програма візиту була дуже насиченою. Студенти відвідали ремонтну базу легкової та великогабаритної техніки; сад, де вирощують грецький горіх та мигдаль; ознайомились з особливостями технології вирощування зернових, зернобобових та технічних культур.

Детальніше про візит дивіться за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки