З метою вивчення історії рідного краю, розвитку інтересу до історії батьківщини, виховання почуття гордості та гідності за свою країну к.і.н., викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ Михайловим В. В. для студентів 11 групи спеціальності «Маркетинг» 6 листопада 2018 р. було організовано екскурсію до краєзнавчого музею на тему: «Заселення Мелітопольського краю». З великою увагою вихованці ТДАТУ слухали розповідь, яка супроводжувалася змістовною презентацію.

Окрім цікавої інформації про значний та насичений відрізок історії нашого краю, студенти розглянули і старовинні речі, присвячені певному часовому періоду та етнічним групам.

На завершення студенти висловили подяку за захоплюючу подорож сторінками історії нашого краю екскурсоводам.

Прес-служба ТДАТУ