Хакатон захопив світ і навіть Мелітополь. 19 жовтня 2018 року на базі Шахової школи пройшов перший в Мелітополі хакатон YouthITfest, що відбувся в рамках тижня кодування Європи та ініціативи Meet and Code, Центра Громадських Ініціатив ТАВРІЯ, за підтримки ресурсного центру Гурт, компанії SAP та виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Хакатон – це захід, під час якого команди вирішують певну проблему за допомогою ІТ-рішень в обмежений період часу. У ньому взяли участь 20 команд по 5 чоловік.

Студенти факультету «Інженерії та комп’ютерних технологій» ТДАТУ також брали участь у даному заході у складі команди «Престиж», а саме це були: Ніконенко Олексій, Семенов Микита, Муравйов Кирило, Гешева Ганна та Торбунова Анастасія.

Учасникам потрібно було обрати тему з запропонованих та за допомогою експерта знайти рішення, створити прототип та презентацію, представити свій проект. Команди які перемогли мали змогу виграти грошовий приз та отримати можливість впровадити свою ідею.

З нашого університету експертами були Лубко Дмитро Вікторович, Сіциліцин Юрій Олександрович та Строкань Оксана Вікторівна. У членах журі був Прийма Сергій Миколайович та декан факультету ІКТ доц. Вершков Олександр Олександрович.

Наші студенти обрали тему «Я і моє робоче місце». Вони представили проект, який полягав у тому, що кожен охочий знайти роботу заходить у додаток і завдяки легкому інтерфейсу зможе знайти для себе відповідну вакансію.

Наша команда зайняла серед 20 команд почесне ІІІ місце .Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в майбутніх перемогах!

Перед початком змагань у холі наші студенти – активісти студкому – Кремнєва Катерина та Бойка Микола підготовили інформаційний матеріал з профорієнтації. Вони розповідали всім охочим про спеціальності, на яких можна навчатись в ТДАТУ,  та про факультет «Інженерії та комп’ютерних технологій», роздавали буклети, брошури, фірмові ручки та блокноти. Сподіваємося, що зацікавлені школярі у майбутньому приєднаються до нашої дружньої студентської родини.

голова інформаційного сектору факультету ІКТ-Кремнєва Катерина