З 14 по 23 червня  викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук, професором Тетяною Шаровою і доцентом Аліною Землянською та викладачем кафедри комп’ютерних наук, доцентом Сергієм Шаровим були проведені тренінги за сертифікатною освітньою програмою «Комунікація та цифровізація: українська мова у світлі сучасних тенденцій розвитку суспільства».

У процесі тренінгів було досягнуто таких результатів навчання:

– здобувачі ознайомилися із сучасними тенденціями розвитку державної мови;
– дізналися про можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі зі словом та в процесі комунікації;
– розвинули вміння й навички ділового та педагогічного мовлення в аспекті цифровізації суспільства.

24 червня перший проректор Олександр Скляр урочисто вручив здобувачам іменні сертифікати за результатами опанування освітньою програмою та успішно пройденими підсумковими випробуваннями.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного активно впроваджує неформальні форми освіти та пропонує низку сертифікатних освітніх програм, спрямованих на підвищення кваліфікації та розширення компетентностей сучасних фахівців.

Аліна Землянська,
доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук